Jaký by neměl být náhradní rodič

Podívejte se na níže uvedené video k zamyšlení. Upozorňujeme, že nic se neshoduje s realitou. Děj je zhruba takový:

Leela dostane pozvánku ze sirotčince, ve kterém vyrůstala, ale nechce tam jít, protože se jí v dětství všichni smáli. Fry s Benderem ji nakonec přemluví, že jí všichni budou závidět a že půjdou s ní. Všichni kromě Leely a Adlaie Atkise, do kterého byla Leela v dětství zamilovaná jsou staří, nemocní a nezaměstnaní žebráci. Bender si při té příležitosti za účelem výdělku adoptuje 12 dětí, které mu ale nic nevydělají a tak je chce dát do péče někomu jinému.

Pokud jste se na to podívali, můžete si položit otázku, co se vám na robotu Benderovi, náhradním rodiči, nelíbilo. Případně, co na tomto strašlivém příběhu bylo pozitivní?

Níže si můžete prohlédnout ještě jeden o mnoho horší díl seriálu Futurama o sirotcích s upozorněním, že takto to v děcáku ve skutečnosti nechodí a ani by nemělo. Nadsazená humorná fikce je asi taková:

Leela přijme pozvání do svého bývalého sirotčinária, aby zdejším dětem předčítala. Jelikož děti všechny knížky snědly, musí si něco vymyslet. Jenže jí vyprávění moc nejde. Malí posluchači se příšerně nudí. Slíbí, že vymyslí jiný příběh a že zase brzo přijde. A také ano! Dorazí s příběhem, který sirotky chytí. Leela přijímá a má obrovský úspěch. Záhy ale vyjde najevo, že postavičky ze seriálu nepocházejí tak úplně z její hlavy.